تبلیغات
بوی تند - رشد قارچی سرویس های وبلاگدهی


خوش آمدید
لطفا تا بارگزاری کامل سایت با ما بوی تند بروز بودن را تجربه کنید کمی صبر کنید
 

با ما بوی تند بروز بودن را تجربه کنید


منوی اصلی


 تاریخ امروز :
 


موضوعات

SMS (1)
سینما (1)
موزیک (3)
علمی (4)
گزارش تصویری (2)
اخبار (10)
خبر های عجیب (8)
اینترنت (1)
تکنولژی (5)
عرفانی (4)
حوادث (2)
اجتماعی (8)
فوتبال (15)
بیو گرافی (10)
طنز (3)
تصاویر بازیگران مرد (3)
تصاویر بازیگران زن (11)
سیاسی (4)
عکس (14)
بازی های رایانه ای (3)
سرگرمی (4)


آرشیو مطالب
 • هفته چهارم مهر 1390

 • هفته سوم مهر 1390

 • هفته دوم مهر 1390

 • هفته اول مهر 1390

 • همه آرشیوها

 • آیا موافق با قرار دادن اخبار کشتی کج در وبلاگ هستید ؟
  رشد قارچی سرویس های وبلاگدهی
  ارسال شده در یکشنبه 17 مهر 1390-03:11 ب.ظ ، توسط آفتاب پرست

   رشد قارچی سرویس های وبلاگدهی

  من یک وبلاگ نویس هستم! برای مثال در سرویس میهن فعالیت دارم یا میخواهم وبلاگ نویسی را شروع کنم و دنبال یک سرویس وبلاگدهی هستم. سرویس شما چه برتری نسبت به میهن بلاگ دارد تا من سابقه و امکانات آن را به سرویس شما ترجیح دهم؟

  شاهد هستیم تعداد زیادی سرویس وبلاگدهی افتتاح می شوند و اکثر آنها نیز بدون هیچ پشتوانه فنی و اداری برای پیشبرد وظایف یک سرویس وبلاگدهی نسبت به وبلاگنویسانش راه اندازی شده اند. در این میان باید از احداث کنندگان چنین سرویس هایی که از همان ابتدا شکست آنها قابل پیش بینی است ، پرسید که با چه انگیزه ای و در حقیقت با چه هدف و برنامه ای اقدام به راه اندازی سرویس های وبلاگدهی می نمایید؟

  ایران وب نیوز به عنوان سایتی که اخبار سایت های ایرانی را منتشر میکند کم و بیش در جریان سایت هایی که راه اندازی می شوند قرار دارد و طی چند ماه فعالیت این سایت طبق آمارهایی که به دست آمده میتوان گفت که سرویس های وبلاگدهی رشد قارچ مانندی داشته اند. با نگاه اول به اکثر چنین سرویس هایی مشخص می شود که از سیستم های آماده وجود در وب و یا سیستم وردپرس برای راه اندازی سرویس استفاده شده است. واضح و مشخص است که برای احداث یک سرویس وبلاگدهی معتبر و موفق ابتدا نیاز به سایتی طراحی شده با اصول و مبانی فنی است نه سیستم های آماده و پر از نقص موجود در اینترنت یا سیستم سنگین وردپرس که در آینده موجب بار سنگین روی سرورهای سرویس دهنده و در نتیجه شکست ، خواهد شد.

  باید در صحبتی با چنین مدیرانی گفت که دوستان عزیز ، سرویس وبلاگدهی بار مسئولیتی را بر دوش شما قرار میدهد. هزاران سایت با موضوعات مختلف راه اندازی کنید و هروقت مشکلی پیش آمد آنها را تعطیل کنید ، مهم نیست! شما در حال مدیریت یک سایت شخصی بودید که کاربرانی داشت و آنها از مطالب یا خدمات شما استفاده میکردند و ۱۰۰درصد مسئولیت نگهداری سایت برعهده شما بوده است و میتوانید به راحتی سایت را تعطیل نمایید. ولی وقتی بحث سرویس وبلاگدهی مطرح می شود اینطور نیست. شما وظیفه نگهداری اطلاعات وبلاگنویسان را گردن گرفته اید و اختیار در دستان خودتان نیست باید به فکر وبلاگنویسانتان باشید. آیا توانایی فنی برای این مسئولیت دارید؟ آیا گذر از مسائل فنی میتوانید از نظر اداری به مدیریت چنین سرویس هایی و مشکلاتی که در آینده از نظر قضایی ایجاد خواهد شد مقابله کنید؟

  ایران وب نیوز قصد دارد برای آگاهی بیشتر چنین مدیرانی که با اطلاعات اندک و تحقیق های ناقص اقدام به راه اندازی سرویس های وبلاگدهی می نماید پیش نیازهایی که برای دارا بودن یک سرویس وبلاگدهی موفق لازم است را به طور اجمالی نام ببرد.

  برنامه نویسی، طراحی و پیاده سازی سرویس وبلاگدهی

  مسلم است که شما نمیتوانید با سیستم های آماده در سایت های اسکریپت سرویس وبلاگدهی معتبر و موفقی راه اندازی کنید. اکثر سیستم های موجود دارای نقص های امنیتی و اشکلات در نحوه ذخیره سازی اطلاعات در بانک اطلاعاتی و در نتیجه خرابی های مکرر و مسائل امنیتی شدید هستند. پس ضروری است که سیستم سرویس وبلاگدهی شما اختصاصی و همچنین قدرتمند و توسط تیم مخصوص خودش طراحی و پیاده سازی شده باشد تا در صورتی هر مشکل فنی یا امنیتی پیش آمد امکان بررسی نقاط ضعف وجود داشته باشد.

  مدیریت سرویس وبلاگدهی

  اینطور فکر نکنید که سرویس را راه انداختید حال وبلاگنویس شروع به نوشتن میکند و شما فقط نظاره گر خواهید بود! به طور کل وبسایت های خدماتی وقت بیشتری نسبت به دیگر سرویس ها نیاز دارند. سرویس وبلاگدهی بهتر است مجوز فعالیت از وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی! داشته باشد تا رسیدگی مشکلات در آینده راحت تر باشد و حداقل در این زمینه مطمئن باشید که دردسر نخواهید داشت. از طرفی برای آنکه در همان ابتدای کار سرویس وبلاگدهی به عنوان سرویس خاطی شناخته نشوید باید به مطالب وبلاگنویسانتان توجه داشته باشید و آنها را بررسی نمایید.

  تبلیغات و وجود برتری خدمات نسبت به دیگر سرویس ها

  من یک وبلاگ نویس هستم! برای مثال در سرویس میهن فعالیت دارم یا میخواهم وبلاگ نویسی را شروع کنم و دنبال یک سرویس وبلاگدهی هستم. سرویس شما چه برتری نسبت به میهن بلاگ دارد تا من سابقه و امکانات آن را به سرویس شما ترجیح دهم؟ وبسایت های تکراری و کپی برداری شده در تمام زمینه وب ایران معضل است. حتی ایران وب نیوز نیز نوعی وبسایت تکراری است ولی ما فکر کرده ایم که شاید خدماتی نو ارائه دهیم. پس لازم است سرویس وبلاگدهی شما امکانات جدید و ایده ای نو و نوین را در اختیار داشته باشد تا زمینه های جذب وبلاگنویس را محیا سازد.

  از طرفی بحث پرهزینه تبلیغات مطرح است. سرویس وبلاگدهی به خودی خود محتوایی ندارد تا بازدید کننده و در نتیجه مقبولیت و شهرت کسب کند. شما نیز به وبلاگنویس دارید تا ضمن کسب بازدید اعتبار و شهرت برای سرویستان کسب کرده باشید! به این فکر بوده اید؟! تبلیغات هزینه های زیادی را می طلبد. دیگر مثل سال های ۸۵ به قبل نیست که تعداد وبسایت ها زیاد نباشد و بتوانید سریع رشد کنید. به قول معروف “دیگه گذشت اون زمون!”  در میان این همه وبسایت و سرویس های وبلاگدهی معتبر و معروف برای اینکه وبلاگنویس جذب کنید باید تبلیغات و امکانات منحصربفرد داشته باشید.

  ***

  سه نکته ای را متذکر شدیم که ابتدایی ترین و درواقع سطحی ترین دید از نحوه مدیریت و نگهداری یک سرویس وبلاگدهی است. مطمئنا وقتی وارد هرکاری شوید مشکلات و زحمت هایی که دیگران در آن عرصه میکشند را بیشتر درک خواهید کرد. به هرحال بازهم مثل همیشه امیدواریم افرادی که قصد راه اندازی وبسایتی را دارد ابتدا با بررسی توانایی های فردی خود و همچنین بررسی نیازهای تامین شده و نشده وب فارسی و سپس فراگیری مسائلی که در مدیریت یک وبسایت نیاز است اقدام به راه اندازی وبسایت های اینترنتی نمایند.  مطالب گذشته
 • تصاویر +18 زنی که مجبور شد خودکشی کند

 • لوگوی جدید اپل +تصویر

 • دانستنی های جالب درباره دلفین ها

 • سایت علی کریمی هک شد

 • جدیدترین عکس های روناک یونسی در آبان ۹۰ + بیوگرافی

 • اس ام اس فلسفی و جملات بزرگان

 • عجیب‌ترین بازی جهان در ژاپن + عکس

 • جوراب سوراخ آقای نخست وزیر + عکس

 • بازیگر 20 سال آینده ستایش...؟ + عکس

 • کسی مسئولیت زنان خیابانی را به عهده نمی گیرد + عکس

 • نظرات

 • عکس های لو رفته مهناز افشار + بیوگرافی

 • تک عکس زیبای الناز شاکردوست و برادرش

 • عکس عاشقانه ای که تا کنون ندیده اید !

 • عکس های گلشیفته فراهانی در استخر + بدون سانسور


 • لیست آخرین پستها

  پروفایل مدیر
  آفتاب پرست

  وبلاگ TANG ( بوی تند )
  تاریخ شروع کار : 6 مهر 1390
  هدف : تا مردم ایران بوی تند بروز بودن را تجربه کنند


  آمار وبلاگ
  آمار مطالب
  کل مطالب :
  کل نویسندگان :
  آمار بازدید
  بازدید امروز :
  باردید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  بازدید کلی :

  بروزرسانی


  نویسندگان

    آفتاب پرست


  لینکدونی
  خرید شارژ ایرانسل

  همه پیوندهای روزانه

  ارسال پیوند روزانه

  دوستان ما

  قالب سایت و وبلاگ

  هاست و دامین

  یک روز از زندگی
  وبلاگ طرفداران کشتی کج
  nimbuzz hack
  FC BARCELONA

  همه پیوندها
  کلیه حقوق این وبلاگ محفوظ و متعلق به با ما بوی تند بروز بودن را تجربه کنید بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  قدرت گرفته از : میهن بلاگ | طراح قالب : ملودیوس.
  قالب سازگار با تمامی مرورگرهای موجود.